Říjen 2015

14.10.

14. října 2015 v 20:25 | Sarah |  deník
Ahoj,
jak se daří? U mě upřmně nic moc, přijela jsem z Itálie a ve škole mám teď kvůli tomu hodně dohánění, testy, zkoušení, zkrátka nic nestíhám. Nejhorší je, že teď v neděli odjíždím zase na výměnný pobyt :D. Měla bych to cestování omezit. Když mě to baví. hah.

9. řijna jsem měla svátek. A taky měl John Lennon narozeniny. Chápete, že už by mu bylo 75... ? :( ... Od rodiny jsem dostala peníze a čokolády, klasika, ale od mého přítele jsem dostala růže, což mě extrémně potěšilo, miluju je. Jen škoda, že nevydrží aspoň na další rok... Pokaždé, když jdu kolem nich v pokoji, tak mi to nedá a musím si k nim přičichnout. Jsem na tohle fakt úchyl :D.

Na blogu je nové pozadí. Ale ještě není definitivní, až se vrátím z výměnného pobytu a budu mít zase čas na blog, tak udělám trochu větší změnu blogu.


Příliš mnoho Kateřin

3. října 2015 v 11:49 | Sarah |  recenze


Když jste zázračné dítě, otvírá se před vámi zázračná budoucnost. Nebo ne?

Colin Singleton právě odmaturoval, dostal kopačky od své devatenácté Kateřiny a má pocit, že jeho život skončil. Ještě že je tu jeho kamarád Hassan, který prostě žádné utápění v sebelítosti nepřipouští. Než se Colin stačí vzpamatovat, ocitne se na cestě bez cíle - a ta skončí v ospalé venkovské díře, vyznačující se jen dvěma pozoruhodnostmi: hrobem rakousko-uherského arcivévody a dívkou Lindsey. Její zásluhou začne Colin pomalu chápat, že není nutné být mladistvým géniem, abyste změnili svět...