Červen 2015


we celebrate together remotely (Paul McCartney's birthday).

18. června 2015 v 22:59 | Sarah |  deník
Dnes, 18. června 2015, slaví své narozeniny moje oblíbená osobnost, a to Paul McCartney... Tak tady je tedy moje nepotřebné české blahopřání! :D :)


Přeji, aby byl Paul stále aktivní, měl tolik energie na vytváření nových projektů, ježdění na turné, starání se o rodinu, a tak dále... Hlavně to zdraví, to je hlavní. Je toho spousta. Takže prostě VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
♥ be still that amazing . . .

nový vzhled.

14. června 2015 v 14:03 | Sarah |  blog
Mohli jste si všimnout, že na blogu proběhly drobné změny. V první řadě nové pozadí. A proč ptáci? Přemýšlela jsem, jaký obrázek dát na pozadí, aby připomínal léto, ale nebyl to ten klasický obrázek moře, palm, pláží, aj., protože takto by za chvilku vypadal každý blog :D. A jelikož se pro mě s prázdninami blízce pojí odjíždění na dovolené, ti ptáci mi to dost připomínají a líbily se mi :D.

Další změnou je menu. Přidala jsem tam stručně něco málo o mně. Myslím, že je to celkem praktický a milý. Myslíte, že v menu ještě něco chybí? Klidně napište do komentářů, co si o tom myslíte :)


lamy v čepicích!

7. června 2015 v 18:26 | Sarah |  deník
Dnes jen tak na chviličku. Znáte Lamy v čepicích? Nedávno jsem je náhodou objevila a... docela jsem se nasmála. :D


Do češtiny je zatím přeloženo 5 dílů, ale na zbytek se můžete podívat v angličtině, je tomu docela rozumět. Btw. ukázka hlášky z 2. dílu: "Slyšíš to? To je zvuk odpuštění." "Ne, to je zvuk topících se lidí!" "Tak zní odpuštění; řvaní a pak ticho."

co se na těch dnešních internetech nenajde za kraviny.
:D