Květen 2015

věneček.

31. května 2015 v 21:07 | Sarah |  názory
Dnešním článkem nechci rozebírat ten zákusek (i když ten bych si teď teda hrozně moc dala!:3), ale taneční představení mé třídy. Ehm, bývalé třídy, té, kterou jsem opustila, když jsem přešla na osmiletý gympl. Byla jsem pozvaná, abych se podívala, co se všechno za těch pár hodin tanečních hodin mí bývalí spolužáci naučili.

Popravdě jsem se prvních pár chvílí musela smát, když jsem je viděla. Znám je už prostě 9 let a u některých z nich jsem si nemohla vůbec představit, jak by vypadali při tancování a teď jsem je konečně viděla. Když měli spolužáci možnost vyzvat k tanci buď někoho z rodiny nebo nějakého známého, dva spolužáci vyzvali k tanci mě. Docela mě to překvapilo a celou dobu jsem se při tanci jen tak pitomě hihňala :D (každopádně oni taky a možná se to v tom šumu i ztratilo :D).


Moji veselou náladu ale po chvíli vystřídal pocit smutku. Moje třída na základce byla opravdu fajn a dost často mi vadí, že jsem přešla na gympl. Neprožila jsem s nimi tolik věcí, které na gymplu už neprožiju a možná jsem i přišla o část dětsví (i když jsem dřív nevěřila, když mi tuhle větu někdo říkal). Přece jenom jsem přišla o hodně a tato akce byla další chvilkou, při které jsem si toto uvědomila.

Jak jste na tom vy? Měli jste na škole věneček, nebo jste na tom jako já? :)

A by the way bych Vám chtěla moc poděkovat za návštěvnost a komentáře, potěšili jste mě. Těšte se na nové články, v červnu už snad budu mít víc času na přidávání. :)

music TAG.

22. května 2015 v 18:16 | Sarah |  tagy
Na jednom blogu jsem našla 30 days music challenge, která se mi moc líbila. Trochu jsem ji poupravila a udělala z ní TAG a to hlavně proto, že u některých úkolů bych opravdu nevěděla, kterou píseň k nim zařadit. Originální challenge ZDE.

Píseň, která mě dokáže rozesmát
Je to určitě Mambo no. 5. Možná to není úplně typická písnička pro smích, ale já na ni mám super vzpomínky, s mým kamarádem jsme na ni v dětsví dělali takový kravinky a od té doby mě vždycky rozesměje. :D

Píseň, která mě dokáže rozbrečet
Nad touhle otázkou jsem ani chvilku nepřemýšlela, je to Hurt od Christiny Aguilery, opravdu jediná písnička, která mě prostě pokaždé dostane... Ten videoklip k ní je prostě naprosto úžasnej, ale strašně smutnej... Strašně nerada tuhle písničku poslouchám, i když je fakt nádherná.

Píseň z roku mého narození
Je to třeba Baby one more time (Britney Spears) a vybrala jsem ji proto, že i když je starší, pořád se celkem často objevuje v rádiích a je pěkná.

Píseň od umělce, který má ve stejný den narozeniny
V mém případě "měl", protož jsem zvolila Michaela Jacksona a jeho Billie Jean :3.

První píseň, co jsem slyšela od své oblíbené skupiny
Jsou to Beatles a první píseň, kterou jsem od nich slyšela, byla Yesterday a to bylo asi ve 4. třídě.

Píseň v jiné řeči, než v angličtině
Napadl mě Stromae a od něj moje momentálně asi nejoblíbenější písnička Formidable. Francouzština je nádherná.


12.5.

12. května 2015 v 20:00 | Sarah |  deník

Dnešní deníček bude mít možná trochu nádech recenze. Nedávno jsem totiž shlédla moc hezký film Teorie všeho (viz. obrázek) a ráda bych Vám sdělila své dojmy a pocity. ...A také sem samozřejmě napíšu ještě nějaké novinky z mého studentského života, takže jestli Vás baví číst o pocitech a zážitcích někoho, koho vůbec neznáte, tak klikněte na celý článek. :D


Malý princ

8. května 2015 v 9:48 | Sarah |  recenze
Malý princ


Malý princ, kouzelná pohádková bytost, přichází na naši Zemi ze vzdálených vesmírných světů, aby se kdesi v Africké poušti setkal s autorem našeho příběhu a zjevil mu tajemství své podivuhodné životní pouti. Ale zjeví mu vlastně daleko víc: tajemství čistého srdce, dobra a krásy. Je to opravdu líbezná knížka, která vám bude jistě právě tak milá a blízká, jako byla všem čtenářským generacím, a k níž se budete i později najednou rádi vracet. (databazeknih)první máj.

1. května 2015 v 11:14 | Sarah |  deník


...

Byl pozdní večer

první máj

večerní máj

byl lásky čas.

Hrdliččin zval ku lásce hlas,

kde borový zaváněl háj.


...