apríl.

2. dubna 2015 v 21:37 | Sarah |  názory
Jak asi všichni víte, včera proběhl jeden z nejočekávanějších dní v roce, 1. duben, neboli Apríl! Já se samozřejmě připravuji už měsíc dopředu, promýšlím všechny vtípky a říkám si, jak se nenechám nachytat. A pak se ve středu probudím... na všechno zapomenu... jdu do školy, cestou mě napálí kamarádka a ve škole další dva lidi. -.- Pako :D.

Dneska jsem si pro Vás připravila pár dobrých Aprílových vtípků, které jsem použila, nebo jsem je plánovala použít, ale nevyšlo mi to :D. A pak ještě jeden trochu failíček, který se stal kamarádovi, taková třešnička na dortu. CELÝ ČLÁNEK.


- - - - - - - - - - - - - - -

Jeden takový vtípek se mi podařil minulý rok. Bylo to ode mě dost krutý, ale co už :D. Vzala jsem vajíčko a zabalila ho do obalu od kinder-vajíčka (předtím snězeného mnou) a dala jsem ho sestřičce.

Další jsme dělali asi před dvěma lety s kamarády. Volali jsme na číslo spolužáka maminky, chtěli jsme se mu pomstít, protože nás něčím naštval (byla to strašná blbost, už ani nevím, co to bylo :D). Dělali jsme si z ní srandu, bylo to celkem fajn, sice se na nás pak přišlo, ale chápala, že to byl Apríl, tak to nijak neřešila :D.

Jednoduchá věc - nastavte kamarádce/kamarádovi budíka na druhou až třetí hodinu ranní. Super probuzení, ne? :D

Tenhle žertík je trochu těžší na provedení, protože jen tak někdo k tomu nemá podmínky. Ale mně se to povedlo a je to asi dva roky zpátky. Spolužačka a spolužák měli stejné tašky. Tak jsem jim je prostě vyměnila při obědě v šatně. Nečekala jsem, že si toho nevšimnou ve škole, takže s nimi došli až domů. Trošku drsný. :D

A něco co jsem ještě nezkoušela - domluvte se s učitelkou, aby ohlásila na začátku hodiny neplánovaný test. Kamarádka mi říkala, že to ve škole udělali a všichni z toho byli úplně na nervy (fyzika :D). Myslím, že apríly od kantorů jsou ještě víc evil, někdy bych to chtěla zkusit, ale naši profesoři nejsou zrovna... jak to říct? Vhodní na tuto činnost? :D

Jako třešnička na dortu, jak už jsem psala v úvodu, kamarádův failíček. Nedoporučuji číst lidem pod 15 a varuji, že to možná je malinko nechutný :DD. ... Měl to dobře naplánovaný. Večer vtrhne do ložnice svých rodiců a zařve "KRADOU NÁM AUTO!" Ale když to udělal, viděl, že jeho rodiče zrovna nespali, ale dělali... něco jiného... Pak na sebe všichni tři trapně koukali asi půl minuty a nakonec kamarád tiše zavřel dveře a odešel. No, když mi to vyprávěl, tak jsem myslela, že umřu smíchy. Chudák! :D

- - - - - - - - - - - - - - -

Jak jste na tom Vy s aprílovými vtípky? Máte taky nějaké dobré zážitky, s kterými byste se mohli pochlubit? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayushka | Web | 3. dubna 2015 v 0:56 | Reagovat

já tenhle den nějak nemusím a ani nějak neřeším, tenhle rok mě ani nikdo nenachytal takže pohoda :D

2 queen-of-demons | Web | 3. dubna 2015 v 20:04 | Reagovat

Já apríl neřeším :) beru to jako normální den.. Nejlepší je ten poslední fail :D

3 Simix | Web | 5. dubna 2015 v 21:41 | Reagovat

~Čaué~
Já na Apríla vtipy ani nechystám, většinou improvizuji :D
Tak s tím vajíčkem, to je docela mazané :D
Ten druhý se mi zdá necelá blbý, dělat si srandu z jeho maminky, ale co už :D
To třetí udělala moje spolužačka jiné spolužačce ... měla vstávat "až" v pět :D
Ta výměna tašek.. hezky pěkně :D
S tou písemkou.. to je zajímavé ... :)
Chudák :D Apríl se mu nevydařil. Minulý rok spolužačky udělali z toaleťáku "hovno" a daly ho na záchod :D
Lol :D
No nic ... super článek :) Ahoj :)

4 Am | Web | 6. dubna 2015 v 14:19 | Reagovat

Já na se na apríla většino trošku těšim, ale jen na to až si z někoho budu dělat srandu já! :D Letošní apríl jsem byla nemocná :/ ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama