Duben 2015

vine.

19. dubna 2015 v 11:07 | Sarah |  názory

Vine aplikace slouží pro nahrávání, stříhání a upravování videí. Každé video smí mít pouze 6 sekund, většina lidí na Vine nahrává vtipná videa vystihující každodenní životní situace, nebo třeba videa, na kterých zpívají... Já Vine nemám, ale na různá videa koukám na Youtube.

Zrovna nedávno jsem si hledala zpívající Vinery. A našla jsem jednoho hrozně sexy kluka :D, kterej má fakt úžasnej hlas (v části: 1:31).


Špatný ale bylo, že k těm videím nepíšou jména zpívajících, a ani v komentářích jeho jméno nikde nebylo. Po dlouhém hledáním jsem ho ale našla (kdo hledá, ten najde :3) a podívala jsem se na jeho ostatní známý videa, opět na Youtube. Musím říct, že mu není moc rozumět, ale to většině Vinerů, protože musí mluvit rychle, aby se to vešlo do 6 sekund :D. Kdyby vás někoho zajímal, jmenuje se Taylor Ray Holbrook.

Dál je úžasnej ten malej kluk (ve videu část 2:20). Jeho jméno zní Toby Randall, když jsem si ho později vyhledávala, hodně se mi od něj líbila přezpívaná písnička Stay high (ZDE). Den ode dne se čím dál tím víc divím, kolik je na světě lidi, co umí takhle úžasně zpívat! :D

čtvrtletí.

11. dubna 2015 v 17:20 | Sarah |  deník

Obrázek celkem trefný pro hodně lidí, myslím :D

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

U nás se tento týden konaly rodičovské schůzky. U mě to naštěstí nikdy taková velká tragédie není, protože a) mám známky dobré, b) rodiče moje známky stejně nijak extra neřeší. Maminka, které byla na schůzkách, ale tentokrát přišla domů s překvapivou poznámku od našeho třídního profesora. Prý začínám "zlobit", kecám o hodinu a tak, a zatím mám dobré známky, tak je to prý v pořádku, ale mají si mě "zkrotit". Tímhle jsem pohřbila ideu mých rodičů o tom, že jsem šprt, který sedí v první lavici a stále se hlásí. Mysleli si to o mně snad odjakživa, ani nevím proč, a jejich myšlenky se podtvrdily mým příchodem na osmileté gymnázium. :D Je pravda, že s tím kecáním o hodinu bych se měla trochu omezit, protože když prožvaním celou hodinu, moc z ní po tom nemám.... :D

Jaké jsou vaše známky? Co rodičák? :D

6.4.

6. dubna 2015 v 18:40 | Sarah |  deník

Jestliže znáte Čtyřku, Tris, Petera... určitě víte, z jaké knížky je tenhle úryvek. A jestli ne; tak napovím, tenhle druhý díl z trilogie byl zfilmován a nedávno běžel v kinech. Po velkém úspěchu Divergence se do kin dostala i Rezistence! Možná teď čekáte, že Vám sem napíšu názor na film, zhodnocení, jakožto fanouška této triologie,... Ale nenapíšu, protože jsem na to do kina jít nestihla -_- :D. Aneb v našem kině dávali Rezistenci zhruba.. tři čtyři dny? A nejlepší na tom je, že to byly pracovní dny. Takže samozřejmě školy, úkoly, pak se dívám do programu kina, a nikde nic. Jako vážně?

Končí prázdniny. Moji momentální náladu není těžké uhodnout :D. I když na jednu stranu se do školy těším, protože už potřebuju nějakou akci, doma je nuda. Super na zítřku je, že nám odpadla matematika, kterou máme první hodinu, takže se aspoň trochu vyspím. Stejně pro mě bude dost velkej nezvyk vstávat zase dřív, protože poslední dny jsem vstávala kolem oběda :D.

Znáte Rezistenci? Byli jste na ní v kině, četli jste ji? Jak se těšíte do školy?

apríl.

2. dubna 2015 v 21:37 | Sarah |  názory
Jak asi všichni víte, včera proběhl jeden z nejočekávanějších dní v roce, 1. duben, neboli Apríl! Já se samozřejmě připravuji už měsíc dopředu, promýšlím všechny vtípky a říkám si, jak se nenechám nachytat. A pak se ve středu probudím... na všechno zapomenu... jdu do školy, cestou mě napálí kamarádka a ve škole další dva lidi. -.- Pako :D.

Dneska jsem si pro Vás připravila pár dobrých Aprílových vtípků, které jsem použila, nebo jsem je plánovala použít, ale nevyšlo mi to :D. A pak ještě jeden trochu failíček, který se stal kamarádovi, taková třešnička na dortu. CELÝ ČLÁNEK.